Содержание

Розділ для авторів

Створення піддомену - безкоштовне.

Оплата за систему за проведення однієї гри дорівнює внеску однієї команди. Якщо більше 20$, тоді лише 20$. Відповідно, безкоштовні ігри - безоплатні.

Вартість проведення корпоративної гри також складає 20$.

З питань створення піддоменів або разової гри звертайтесь у телеграм.

Проведення разової гри

Якщо хочеться провести гру без реєстрації піддомену, то її можна провести на піддомені https://my.qeng.org/.

Створення гри

Створити гру будь-який зареєстрований учасник у певному домені самостійно не може. Для цього необхідно звернутись до адміністрації домену, контакти якої зазначено внизу усіх сторінок домену. Не забудьте вказати свій логін на сайті.

Після створення адміністрація дасть посилання на новостворену гру, в якій гравець матиме доступ до редагування.

Ресурси для авторів

Навчальна гра для авторів (олімпійки, покупка кодів, ліміт спроб, обробка відповідей, тощо)

Налаштування гри - нюанси

Редактор завдань - базові речі (картинки, аудіо, таблиці)

Редактор завдань - просунутий рівень (скрипти, темплейти)

Адміністративна API (заливка рівнів, вбудовування в інші сервіси)

Тестування гри

Гру можна тестувати з точки зору гравця.

Можна просто натиснути «Тестувати гру» або «Тестувати завдання» у редакторі.

Корисний лайфгак при тестуванні: якщо під час тестування лінійної гри натиснути на номер рівня внизу сторінки - гра буде перезапущена і повернеться до зазначеного рівня.

Також можна запрошувати інші команди тестувати гру. Коли команда подає заявку на гру, зʼявляється опція «Прийняти для тесту». В цьому випадку команда гратиме у гру так само, як грали би справжні команди. Кодів проходження рівнів команді видно не буде.

Однак, після тесту команда може натиснути кнопку «Рестарт», щоб протестувати гру ще раз (за необхідності). Також команді буде доступна опція «перемотка часу», щоб пропустити час до найближчої підказки.

Варто зазначити, що автор може подати заявку у гру від своєї команди та прийняти себе або свою команду в якості тестувальників. Після цього можна зайти у гру до її початку та перевірити, що гра виглядає так, як хотілось. Втім, варто враховувати, що в такому разі всі гравці команди матимуть можливість зайти у гру та тестувати її.

Закриття гри

Жодних додаткових дій виконувати після гри немає потреби.

Тільки у випадку, якщо останній рівень у грі був із автопереходом, а гравці зайшли у гру після настання часу автопереходу, може бути необхідно зайти на сторінку статистики та натиснути кнопку «Перевірити автопереходи», щоб усі команди було зараховано як такі, що завершили гру.

Коли проходять дата та час закінчення гри, вона автоматично переноситься до архіву, а у гравців із цього моменту зникає кнопка входу у гру.

Сценарій також відкриється гравцям автоматично, якщо стояло налаштування «Відкритий в архіві».

Після проходження останнього рівня, гравці можуть поставити грі оцінку за шкалою від 0 до 5 із кроком 0.5, а також написати відгук. Наразі, оцінки за гру та відгуки доступні лише автору гри за прямим посиланням https://qeng.org/reviews.php?gid=80, де 80 слід замінити на id гри, яка вас цікавить.

Після завершення гри її можна знову зробити відкритою, якщо перенести час початку та закінчення гри. В такому разі статистика гравців, які вже зіграли, залишиться, і вони не зможуть зайти у гру знову, а нові гравці зможуть взяти участь у грі. Проте, у цьому випадку варто враховувати, що будь-які привʼязки до абсолютного часу (АП за unix time або темплейти), можливо, вже настали, що призведе до нерівності умов проходження для команд.