Для більшої частини полів на сторінці налаштувань гри є корисні описи, які зʼявляються з наведенням курсору на знак питання, що знаходиться поряд. Однак, деякі моменти варто прояснити окремо. Секції йдуть у тому ж порядку, в якому знаходяться в інтерфейсі користувача на сторінці налаштувань гри.
Детально описаний на цій сторінці Адміністративна API (заливка рівнів)
Звуки завантажуються на cdn.qeng.org та зберігаються там, як мінімум, до моменту закінчення гри, тобто переносу гри до архіву, без обмеження тривалості зберігання. Картинки завантажуються на imageshack та зберігаються там за такими ж правилами.
Детально описано на на сторінці Послідовність проходження
Якщо назва гри починається зі знаку #, то її не видно для інших гравців у переліку ігор. Проте, маючи пряме посилання на гру, гравці все ж зможуть побачити сторінку її опису та кнопку «Подати заявку.»
Опція «Відкритий командам, які закінчили гру», дає доступ до сценарію команді, щойно ЦЯ КОМАНДА завершила своє проходження гри. Це зручно для тривалих ігор із роздільним стартом.
Опція сценарія «Відкритий в архіві» та «Відкритий в архіві, але лише тим, хто грав» відкриють доступ до сценарія, коли гра перейде до архіву, тобто час фінішу пройде. До цього часу жодна команда не матиме доступу до сценарія.
На движку QEng немає класичного поділу на Точки, Сутичку, МШ чи Мокрі Війни. Однак, для гри можна вказати тип, за допомогою якого ігри різних типів можна візуально легко розрізнити на головній сторінці домену.
Типи green, yellow, red приблизно відповідають складності гри - легка, середня, складна. Це поділ, визначений для реальних ігор, коли гравці разом виходять у реальний світ. Green відповідний Точкам, Yellow - складним Точкам, а Red - Сутичці.
Для виртуальных игр, они же МШ или Мозговые Штурмы, подходит тип virtual.
Для игр, которые не подходят под одну из этих категорий, целесообразно оставить тип по умолчанию other (серый).
HTML код, який буде показаний на кожному рівні, доступному у грі. Зазвичай у ньому зазначаються стилі оформлення - загальний для всіх рівнів або js-скрипти, які використовуються на декількох рівнях одразу (з метою запобігання помилок при копіюванні).
Бонуси, доступні одразу на декількох рівнях (наприклад, з 5-го по 10-ий рівень). За замовчуванням створюються доступними з 0-го по 0-ий рівень (тобто недоступними ніде). Відрізняються від звичайних бонусів тим, що вбиття відповіді в бонус на одному з рівнів не дозволить отримати бонус за те саме завдання на наступному рівні (якщо бонус наскрізний, а не два окремих однакових бонуси на кожному рівні).
Номер рівня, до якого доступний бонус, не обов'язково має бути у грі. Тобто для бонусів на всю гру можна ставити з 1-го по 999-ий рівень.
Детально описано на сторінці Послідовність проходження